
Компрессор кондиционера, Mercedes C-Class W204, E-Class W212, SLK R172, Новый, VALEO 813258, BOSCH 1986AD1166
15 816 ₴
- Готово к отправке
- Код: 813258
Компрессор кондиционера, Mercedes C-Class W204, E-Class W212, SLK R172, Новый, VALEO 813258, BOSCH 1986AD1166
Аналоги:
DELPHI TSP0155960
DENSO 4471504470
LUCAS ACP918
MERCEDES BENZ 0022304411
MERCEDES BENZ 0022304511
MERCEDES BENZ 0022308411
MERCEDES BENZ 0032304811
MERCEDES BENZ A0022304411
MERCEDES BENZ A0022304511
MERCEDES BENZ A0032304811
AVA MSK568
BEHR HELLA 351110441
BEHR HELLA 8FK351110441
BEHR HELLA 8FK351110941
ZEXEL Z0006615K
ZEXEL Z0006615C
VALEO 813258
AKS DASIS 852588N
DENSO 4471500730
DENSO 4471500680
CARGO 241144
MERCEDES BENZ 22308411
MERCEDES BENZ 22306511
MERCEDES BENZ 22304511
BOSCH 1986AD1166
DASIS 852588N
WAECO 8880100424
MAHLE ACP344000S
NRF 32930
VALEO 559414
CARGO F032241144
DENSO 2483002810
DENSO 4371006230
DENSO 4371008620
DENSO 4471500900
DENSO 4471506810
DENSO 4472602160
DENSO 4472603770
MERCEDES BENZ 22304411
MERCEDES BENZ 32304811
BOSCH 1986AD1166K5C
DENSO 4471500734
DENSO 4471500735
DENSO 4471500906
ELSTOCK 510819
DRI 700510819
NRF 32930G
MAHLE ACP344000P
VALEO 815196
VALEO Z0006615A
VALEO Z0006615C
VALEO Z0006615D
VALEO Z0006615F
VALEO Z0006615G
VALEO Z0006615J
ZEXEL Z0004326
ZEXEL Z0006615E
AVA MSAK568
AVA MSAK573
AVA MSK573
VAN WEZEL 3000K568
VAN WEZEL 3000K573
AKS DASIS 852586N
FRIGAIR 92030288
HOFFER K15525
SIDAT 15525
CV PSH 090555001090
CV PSH 090555001260
CV PSH 090555001311
CV PSH 090555001500
CASCO CAC76056GS
CASCO CAC76104GS
AIRSTAL 102133
AIRSTAL 102134
ALANKO 10552133
ERA 670356
DA SILVA FC1253
TMI AC00822
RE-EX 50500822
HENKEL PARTS 7112133R
HENKEL PARTS 7112134R
AUTO AIR GLOUCESTER 145009
POWERMAX 7010850
FOUR SEASONS 97394
FOUR SEASONS 98394
WILMINK GROUP WG1917853
WILMINK GROUP WG2041424
WILMINK GROUP WG2159772
WILMINK GROUP WG2159773
LGK 220442
KAMOKA 7820129
OSSCA 25730
WALKER WCP00909
Применимость:
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CGI (204.247) 2009.07 - 2014.08
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CGI (204.247) 2009.07 - 2014.08
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 (172.447) 2011.02 -
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 (172.447) 2011.02 -
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.448) 2011.02 -
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.448) 2011.02 -
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.041) 2011.03 - 2015.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.041) 2011.03 - 2015.12
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 CGI (204.249) 2009.11 - 2014.08
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 CGI (204.249) 2009.11 - 2014.08
MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 180 (204.349) 2011.06 -
MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 250 (204.347) 2011.06 -
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CGI (212.047, 212.147) 2009.01 - 2015.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 250 CGI (207.347) 2009.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CGI (204.047) 2009.07 - 2014.01
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CGI (204.047) 2009.07 - 2014.01
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 CGI (212.248) 2009.11 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 CGI (212.248) 2009.11 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CGI (212.247) 2009.11 - 2013.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CGI (212.247) 2009.11 - 2013.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CGI (212.048, 212.148) 2009.08 - 2015.12
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.049) 2007.01 - 2014.01
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.049) 2007.01 - 2014.01
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CGI (204.048) 2007.01 - 2014.01
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CGI (204.048) 2007.01 - 2014.01
MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 200 CGI (207.448) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 200 CGI (207.448) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 CGI (207.447) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 CGI (207.447) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 200 CGI (207.348) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 200 CGI (207.348) 2010.01 - 2016.12
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CGI (204.248) 2007.08 - 2014.08
MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 200 CGI (204.348) 2011.06 -
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 813258 |
| Производитель | Valeo |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | C-Class, E Class |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між монтажними отворами 1 (mm) | 70 |
| Відстань між монтажними отворами 2 (mm) | 70 |
| Відстань між монтажними отворами 3 (mm) | 72 |
| Діаметр вихідного отвору (mm) | 13 |
| Діаметр шківа (mm) | 110 |
| Заправна кількість оливи (ml) | 120 |
| Кількість пазів шківа | 6 |
| Напруга (V) | 12 |
| Тип масла | PAG 46 |
| Тип компресора | DCS17 |
| Уплотнительное кольцо | 120 ML. |
- Цена: 15 816 ₴




