
Радиатор кондиционера FIAT Punto, Lancia Ypsilon, Idea, Новый, DELPHI TSP0225593, BOSCH 1986AD2024
3 164 ₴
- Готово к отправке
- Код: TSP0225593
Радиатор кондиционера FIAT Punto, Lancia Ypsilon, Idea, Новый, DELPHI TSP0225593, BOSCH 1986AD2024
Аналоги:
DELPHI TSP0225593
BEHR HELLA 8FC351301714
AVA FT5289
DENSO DCN09070
FIAT 46820833
FIAT 51732993
FIAT 51802116
FIAT 51804892
FIAT 51804991
FIAT K46820833
NRF 35500
VALEO 818021
WAECO 8880400412
MAGNETI MARELLI 350203158E011
CARGO 260029
REMA PARTS 260029
VEMO V24620004
PROFIT PR72600029
KRAUF KRZ6029
DENSO DCN09072
MAGNETI MARELLI BCQ158
MAGNETI MARELLI BC160
MAGNETI MARELLI BC158
ZILAX B100924
GERI 925613
GERI 905584
ERA 667000HQ
ERA 667000B
ERA 667000A
ERA 667000
THERMOTEC KTT110191
BOSCH 1986AD2024
DASIS 082033N
MAHLE AC372000S
VALEO 812744
FRIGAIR 08042046
NISSENS 94727
FIAT 6001070975
MAHLE AC372000P
BEHR HELLA 8FC366220611
VAN WEZEL 17005289
MAGNETI MARELLI 350203881000
MEAT & DORIA 991000
HOFFER 991000
HOFFER H991000
BSG BSG25525005
CV PSH 090501003050
EACLIMA 30C25038
CTR 1223477
FAST FT55313
GT-BERGMANN GT11028
HART 606398
JPN 60C9201JPN
KALE 386000
KAMOKA 7800169
KRAFT 0223145
MAXGEAR AC812644
QUINTON HAZELL QCN381
QUINTON HAZELL QCN281D
NTY CCSFT015
RIDEX 448C0082
STARK SKCD0110135
EUROREPAR 1610159380
EUROREPAR 1682213180
JDEUS RA7110990
JDEUS RA7110991
ACR 300542
AHE 43057
AHE 43057O
AUTOCLIMA 30311480
AUTOCLIMA 30311480CP
DIEDERICHS DCC1621
EQUAL QUALITY CO0328
PRASCO FT133C006
PROFIT 17700184
REACH 1300581PD
RPL QUALITY APCDFT5046
SATO TECH C12105
STELLOX 1045116SX
WILMINK GROUP WG1917187
WILMINK GROUP WG1917189
WILMINK GROUP WG2016610
WILMINK GROUP WG2120311
WILMINK GROUP WG2160937
WILMINK GROUP WG2368878
WILMINK GROUP WG2415384
WILMINK GROUP WG2416358
Применимость:
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) 2010.11 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) 2010.11 - 2011.12
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) 2010.11 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) 2010.11 - 2012.09
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG 2009.03 -
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG 2009.03 -
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXE1A) 2007.10 - 2012.09
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 1999.09 - 2010.12
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 1999.09 - 2010.12
FIAT PUNTO Фургон/хетчбек (188_) 1.2 60 2000.02 - 2009.10
FIAT PUNTO Фургон/хетчбек (188_) 1.2 60 2000.02 - 2009.10
FIAT PUNTO (188_) 1.3 JTD 16V 2003.06 - 2012.03
FIAT PUNTO (188_) 1.3 JTD 16V 2003.06 - 2012.03
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A) 2003.10 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 JTD (843.AXD11, 843.AXD1A) 2003.10 - 2011.12
FIAT PUNTO (188_) 1.4 2003.09 - 2012.03
FIAT PUNTO (188_) 1.4 2003.09 - 2012.03
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 2003.09 - 2012.03
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 2003.09 - 2012.03
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V 2004.01 -
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V 2004.01 -
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 2004.01 -
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 2004.01 -
FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2004.01 -
FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2004.01 -
LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXB11, 350.AXB1A) 2004.10 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXB11, 350.AXB1A) 2004.10 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 2004.10 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 2004.10 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) 2005.09 - 2012.09
FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIAT DOBLO Фургон/мінівен (223_) 1.3 D Multijet 2005.10 - 2010.01
FIAT DOBLO Фургон/мінівен (223_) 1.3 D Multijet 2005.10 - 2010.01
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 (843.AXG1A) 2006.02 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXF11, 843.AXF1A, 843.AXM11,... 2006.09 - 2011.12
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A) 2006.09 - 2011.12
FIAT IDEA (350_) 1.4 2005.10 -
FIAT IDEA (350_) 1.4 2005.10 -
FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXG11, 350.AXG1A) 2006.09 - 2012.09
LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXG11, 350.AXG1A) 2006.09 - 2012.09
LANCIA YPSILON (843_) 1.3 D Multijet (843.AXH1A, 843.AXE1A) 2007.05 - 2011.12
FIAT IDEA (350_) 1.4 2003.12 -
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel 2012.03 -
FIAT IDEA Van (350_) 1.4 (350BXA1A) 2004.10 - 2012.12
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | TSP0225593 |
| Производитель | Delphi |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Ypsilon, Punto |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 (mm) | 308 |
| Глибина 1 (mm) | 16.00 |
| Діаметр вихідного отвору (mm) | 15.5 |
| Діаметр вхідного отвору (mm) | 15.5 |
| Загальна висота (mm) | 605 |
| Заправний клапан | w/o |
| Кількість отворів кріплення | 0 |
| Осушувач | Да |
| Покрытие | w/ |
| Товщина (mm) | 20 |
| Уплотнительное кольцо | w/o |
| Холодогент | R134a |
| Ширина (mm) | 317 |
| Ширина 1 (mm) | 565.00 |
- Цена: 3 164 ₴
