
Радиатор кондиционера VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA, Новый, ERA 667059, Bosch 1986AD2176, Delphi TSP0225461
3 753 ₴
- Готово к отправке
- Код: 667059
Радиатор кондиционера VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA, Новый, ERA 667059, Bosch 1986AD2176, Delphi TSP0225461
Аналоги:
DELPHI TSP0225461
BEHR HELLA 8FC351038261
BEHR HELLA 8FC351301521
BEHR HELLA 8FC351301524
MAGNETI MARELLI 350203378000
AVA VW5183
AVA VWA5183
DENSO DCN32015
FORD 1108838
FORD 1145777
FORD 1253753
FORD 1317045
FORD 1350454
FORD 1418700
NRF 35374
NRF 35403
VALEO 818004
VOLKSWAGEN 7M3820411
VOLKSWAGEN 7M3820411A
VOLKSWAGEN 7M3820411B
VOLKSWAGEN 7M3820411C
VOLKSWAGEN 7M3820411D
VOLKSWAGEN 7M3820411E
VOLKSWAGEN 7M3820411F
VOLKSWAGEN YM2H192600AB
VOLKSWAGEN YM2H192600AA
VOLKSWAGEN YM2H19C600AB
VOLKSWAGEN YM2H19C600AC
VOLKSWAGEN YM2H19C600AD
VOLKSWAGEN YM2H19C600AE
VOLKSWAGEN YM2H19C600AF
VOLKSWAGEN YM2H19C600AA
WAECO 8880400197
REMA PARTS 260382
VAG YM2H19C600AF
VAG YM2H19C600AE
VAG YM2H19C600AD
VAG YM2H19C600AC
VAG YM2H19C600AB
VAG YM2H19C600AA
VAG YM2H192600AB
VAG YM2H192600AA
VEMO V15621011
DELPHI TSP0225440
AVA DN5202
ZILAX B100381
VAG 7M3820411E
VAG 7M3820411A
VAG 7M3820411
BEHR HELLA 7401667
ERA 667059
SCHLIECKMANN 60585183
THERMOTEC KTT110019
BOSCH 1986AD2176
DASIS 092710N
MAHLE AC358000S
FRIGAIR 08103026
NISSENS 94575
CARGO F032260382
FORD YM2H192600AC
MAHLE AC358000P
AKS DASIS 092710N
VAN WEZEL 58005183
JDEUS 712M22
JDEUS M7120920
KLOKKERHOLM 2582305183
MAXGEAR AC805990
PATRON PRS1203
PATRON PRS1203KOR
KAMOKA 7800210
KRAFT 0220100
NTY CCSVW019
RIDEX 448C0016
STARK SKCD0110015
STELLOX 1045217SX
MEAT & DORIA 991066
HOFFER 991066
HOFFER H991066
KALE 375900
INTERMOTOR F453469
SMPE F453469
WEBASTO 82D0226109MA
MAGNETI MARELLI 359003221690
QUINTON HAZELL QCN2D
QUINTON HAZELL QCN356
Применимость:
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1995.09 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 1995.09 - 2010.03
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1995.03 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1995.03 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 1995.11 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 1995.11 - 2006.05
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 1996.04 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 1996.04 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.04 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.04 - 2010.03
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 1997.01 - 2006.05
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 1997.09 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 1997.09 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 1997.10 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 1997.10 - 2010.03
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 2000.04 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2000.04 - 2006.05
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 2000.04 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2000.04 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion 2000.04 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion 2000.04 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 2000.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 2000.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2000.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 2000.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 2000.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 2000.06 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 2000.03 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 2000.03 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2002.11 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2002.11 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2002.11 - 2008.11
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 2001.09 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 2001.09 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2003.02 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2003.02 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2005.05 - 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2005.05 - 2006.05
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2005.06 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 2005.06 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2005.05 - 2007.05
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2005.05 - 2007.05
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG 2006.04 - 2010.03
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 1996.03 - 2006.03
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 1.9 TDi 2000.05 - 2006.03
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 1996.03 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI 1996.03 - 2010.03
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI 2000.06 - 2010.03
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 667059 |
| Производитель | ERA |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Sharan, Alhambra |
| Совместимость с маркой | Ford, Seat |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 (mm) | 363.00 |
| Відстань між монтажними отворами 1 (mm) | 235.00 |
| Відстань між монтажними отворами 2 (mm) | 685.00 |
| Глибина 1 (mm) | 16.50 |
| Діаметр вихідного отвору (mm) | 12.9 |
| Діаметр вхідного отвору (mm) | 12.9 |
| Загальна висота (mm) | 605 |
| Заправний клапан | w/o |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Осушувач | Да |
| Товщина (mm) | 20 |
| Холодогент | R134a |
| Ширина (mm) | 365 |
| Ширина 1 (mm) | 520.00 |
- Цена: 3 753 ₴
