Радіатор кондиціонера, Audi A4 B6, A6 C5, Новий, ERA 667112, Bosch 1986AD2097
Аналоги:
DELPHI TSP0225406
MAGNETI MARELLI 350203376000
VOLKSWAGEN 8E0260401A
AVA AI51941
DENSO DCN02005
DENSO DCN02011
DENSO MF4467003001
BEHR HELLA 351300241
BEHR HELLA 7402504
BEHR HELLA 8FC351300241
BEHR HELLA 8FC351343481
BEHR HELLA 8FC351343484
NRF 35404
VALEO 817569
VALEO 818190
VISTEON 1011001056
VOLKSWAGEN 8E0260401B
VOLKSWAGEN 8E0260403A
VOLKSWAGEN 8E0260403B
WAECO 8880400262
CARGO 260066
VEMO V15621010
VAG 8E0260403B
VAG 8E0260403A
VAG 8E0260401B
AUDI 8E0260401A
VAG 8E0260401A
ERA 667112
ERA 667089
FOUR SEASONS 53462
THERMOTEC KTT110146
BOSCH 1986AD2097
DASIS 482300N
MAHLE AC807000S
FRIGAIR 08103018
NISSENS 94583
MAHLE AC807000P
VAN WEZEL 03005194
BEHR HELLA 8FC351301074
BEHR HELLA 8FC366221511
AVA AI5194
PRASCO AI5194
PRASCO AD020C002
AURADIA KDAI194
MAGNETI MARELLI 350203817000
MAGNETI MARELLI 359003220090
MEAT & DORIA 991095
HOFFER 991095
HOFFER H991095
AKS DASIS 482300N
ACR 300432
AHE 53462
AUTOGAMMA 102988
BSG BSG90525014
CV PSH 090201017000
DIEDERICHS DCC1030
EACLIMA 30C02016
EQUAL QUALITY CO0011
GT-BERGMANN GT11012
HART 602737
HART HL640
JDEUS 701M22
JPN 60C9075JPN
KALE 375700
KAMOKA 7800207
KRAFT 0220095
MAXGEAR AC818418
NTY CCSAU007
PATRON PRS1138
POWERMAX 7110221
QUINTON HAZELL QCN194
PROFIT 17700001
BBR AUTOMOTIVE 0026000816
CTR 1223147
CTR 1223147X
ALANKO 10500022
PACO PL3582
REACH 1314702P
RIDEX 448C0130
RPL QUALITY APCDAU5018
STARK SKCD0110346
SRLINE 1334K8C1S
WALKER WCD00247
A.Z.MEISTERTEILE AZMT450301342
WILMINK GROUP WG1917083
WILMINK GROUP WG2016699
WILMINK GROUP WG2041645
WILMINK GROUP WG2120212
WILMINK GROUP WG2160884
WILMINK GROUP WG2369263
WILMINK GROUP WG2416271
ACR 300440
AHE 53717
AUTOGAMMA 103063
AUTO AIR GLOUCESTER 166353
AUTOCLIMA 30311792
AUTOCLIMA 30311792CP
AUTO AIR GLOUCESTER 161234
VAN WEZEL 31305235
VAN WEZEL 03005235
SRLINE 9575K8C1
OYODO 60C9120OYO
REACH 1309921PDH
Застосованість:
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDI A6 C5 (4B2) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 (4B2) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 4.2 V8 quattro 2002.07 - 2005.08
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T 2002.07 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T 2002.07 - 2005.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.0 2004.09 - 2005.12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 667112 |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 (mm) | 405 |
| Відстань між монтажними отворами 1 (mm) | 245 |
| Відстань між монтажними отворами 2 (mm) | 690 |
| Глибина 1 (mm) | 16.00 |
| Діаметр вихідного отвору (mm) | 16.5 |
| Діаметр вхідного отвору (mm) | 13.1 |
| Загальна висота (mm) | 615 |
| Заправний клапан | w/ |
| Кількість отворів кріплення | 4 |
| Осушувач | Немає |
| Товщина (mm) | 20 |
| Ущільнювальне кільце | w/ |
| Холодогент | R134a |
| Ширина (mm) | 410 |
| Ширина 1 (mm) | 575.00 |
- Ціна: 3 401 ₴

