
Радіатор кондиціонера MERCEDES-BENZ E-CLASS W211, CLS C219, Новий, ERA 667033, Bosch 1986AD2093
4 267 ₴
- Готово до відправки
- Код: 667033
Радіатор кондиціонера MERCEDES-BENZ E-CLASS W211, CLS C219, Новий, ERA 667033, Bosch 1986AD2093
Аналоги:
DELPHI TSP0225503
MERCEDES BENZ 2115000154
MERCEDES BENZ 2115000254
MERCEDES BENZ 2115000654
MERCEDES BENZ 2115001154
MERCEDES BENZ 2115001254
MERCEDES BENZ 2115001854
MERCEDES BENZ A2115000154
MERCEDES BENZ A2115000254
MERCEDES BENZ A2115000654
MERCEDES BENZ A2115001154
MERCEDES BENZ A2115001254
MERCEDES BENZ A2115001854
AVA MS5307
AVA MSA5307
DENSO DCN17018
NRF 35517
VALEO 817583
VALEO 818003
VALEO CA1265
WAECO 8880400253
BEHR HELLA 351300711
MAGNETI MARELLI 350203438E011
MAGNETI MARELLI 350203244E011
MAGNETI MARELLI 350203244000
CARGO 260034
REMA PARTS 260034
VEMO V30621027
MAGNETI MARELLI BC438
REMA PARTS B100601
ZILAX B100601
BEHR HELLA 8FC351300711
BEHR HELLA 7402321
ERA 667033HQ
ERA 667033B
ERA 667033A
ERA 667033
SCHLIECKMANN 60305307
KOYOAIR CD010454M
BOSCH 1986AD2093
DASIS 122007N
WAECO 8880400574
MAHLE AC318001S
FRIGAIR 08062076
NISSENS 94614
CARGO F032260034
MAHLE AC318000S
MAHLE AC318000P
BEHR HELLA 8FC351300714
THERMOTEC KTT110142
AKS DASIS 122007N
AUTO AIR GLOUCESTER 168895A
AUTO AIR GLOUCESTER 168895
AUTOGAMMA 103275
JDEUS 717M47
KAGER 945214
KLOKKERHOLM 3528305307
DIEDERICHS 8161500
VAN WEZEL 30005307
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0259055
QUINTON HAZELL QCN103D
QUINTON HAZELL QCN298
STELLOX 1045130SX
POWERMAX 7110117
MAGNETI MARELLI 350203244002
MAGNETI MARELLI 350203438000
MAGNETI MARELLI 359003221080
MAGNETI MARELLI BC244
MEAT & DORIA 991040
HOFFER 991040
HOFFER H991040
RIDEX 448C0140
RIDEX 448C0197
STARK SKCD0110057
STARK SKCD0110051
ESEN 86SKV084
AVA MSA5307D
PRASCO MS5307
PRASCO MSA5307
PRASCO ME039C001
MAXGEAR AC812464
LORO 0540160007
LORO 0540160007A
KALE 381600
INTERMOTOR F443060
JDEUS M7170470
FOUR SEASONS 43060
FOUR SEASONS 53453
GERI 904438
GERI 924438
WAECO 8880408014
WALKER WCD00440
WEBASTO 82D0225503A
CTR 1223270
CTR 1223270X
KAMOKA 7800221
KRAFT 0221100
EACLIMA 30C50040
REACH 1313159PD
NTY CCSME006
NTY CCSME007
NTY CCSME039
Застосованість:
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C215) CL 500 (215.375) 1999.03 - 2006.03
MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C215) CL 500 (215.375) 1999.03 - 2006.03
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 320 CDI (220.026, 220.126) 1999.08 - 2002.09
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 320 CDI (220.026, 220.126) 1999.08 - 2002.09
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) 2001.10 - 2012.01
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) 2001.10 - 2012.01
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 (211.065) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 (211.065) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 (211.070) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 (211.070) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 240 (211.061) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 240 (211.061) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 240 T (211.261) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T (211.265) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T (211.265) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 240 4-matic (211.080) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 240 4-matic (211.080) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 4-matic (211.082) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 4-matic (211.082) 2003.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) 2002.07 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) 2002.07 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.004) 2002.07 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076) 2002.10 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076) 2002.10 - 2008.12
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 320 CDI (220.025, 220.125) 2002.09 - 2005.08
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 320 CDI (220.025, 220.125) 2002.09 - 2005.08
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467) 2003.03 - 2012.01
MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467) 2003.03 - 2012.01
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 Kompressor (211.042) 2002.11 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 Kompressor (211.042) 2002.11 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.026) 2002.11 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.026) 2002.11 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 T Kompressor (211.242) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 400 CDI (211.028) 2003.02 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 400 CDI (211.028) 2003.02 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 4-matic (211.083) 2003.10 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 4-matic (211.083) 2003.10 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 240 T 4-matic (211.280) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 240 T 4-matic (211.280) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T 4-matic (211.282) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T 4-matic (211.282) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276) 2003.07 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.270) 2003.10 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.270) 2003.10 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.283) 2003.10 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.283) 2003.10 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 NGT (211.042) 2004.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 (219.356) 2004.10 - 2010.12
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 500 (219.375) 2004.10 - 2010.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) 2004.05 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) 2004.05 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) 2004.05 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) 2004.05 - 2009.07
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) 2005.01 - 2010.12
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) 2005.01 - 2010.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 (211.054) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 (211.054) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 350 (211.056) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 350 (211.056) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.020) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.020) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.022) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.022) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T (211.254) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T (211.254) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 350 T (211.256) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T 4-matic (211.292) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T 4-matic (211.292) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 420 CDI (211.029) 2006.01 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 4-matic (211.092) 2006.01 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 350 4-matic (211.087) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 350 T 4-matic (211.287) 2005.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089) 2005.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 CDI (211.007) 2006.04 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.008) 2006.04 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 Kompressor (211.041) 2006.04 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 Kompressor (211.241) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T (211.272) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.290) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 4-matic (211.090) 2006.04 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 500 (211.072) 2006.04 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 63 AMG (211.077) 2006.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 63 AMG (211.277) 2006.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 220 CDI (211.006) 2002.03 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 220 CDI (211.206) 2003.03 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 300 BlueTEC (211.024) 2007.09 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 300 BlueTEC (211.024) 2007.09 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 230 (211.052) 2007.09 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 230 (211.052) 2007.09 - 2008.12
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) 2006.04 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) 350 CGI (211.257) 2006.05 - 2009.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 230 T (211.252) 2007.05 - 2009.07
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 667033 |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 (mm) | 441 |
| Відстань між монтажними отворами 2 (mm) | 690 |
| Глибина 1 (mm) | 16.00 |
| Діаметр вихідного отвору (mm) | 13.6 |
| Діаметр вхідного отвору (mm) | 13.6 |
| Загальна висота (mm) | 628 |
| Заправний клапан | w/o |
| Кількість отворів кріплення | 0 |
| Осушувач | Да |
| Покриття | w/ |
| Товщина (mm) | 22 |
| Ущільнювальне кільце | w/ |
| Холодогент | R134a |
| Ширина (mm) | 450 |
| Ширина 1 (mm) | 585.00 |
- Ціна: 4 267 ₴
